Winkels

Boekhandel Stumpel in Alkmaar

Langestraat 24 Alkmaar

alkmaar@stumpel.nl

072-5112394

 

 

Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Almere

Schutterstraat 18 Almere

almere@stumpel.nl

036-2022029

 

 

Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Enkhuizen

Westerstraat 108-110 Enkhuizen

enkhuizen@stumpel.nl

0228-312213

 

Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Heemskerk

van Coevenhovenstraat 35 Heemskerk

heemskerk@stumpel.nl

0251-245010

 

 

Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Heerhugowaard (Middenwaard)

Middenwaard 77 Heerhugowaard

boekenmiddenwaard@stumpel.nl

072-5714461

 

Meer informatie

Hoofdkantoor Stumpel

De Technische Dienst is bereikbaar vanaf 08:00 uur.

De Corantijn 63 Zwaag

Onze cash&carry-winkel is geopend voor afhalen. Ook kunt u uw internetbestellingen hier afhalen.

 

Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Hoorn (Centrum)

Grote Noord 81-83 Hoorn

Algemeen: gn@stumpel.nl

Boeken: boeken@stumpel.nl

0229-212670

 


Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Hoorn (Huesmolen)

Huesmolen 11 Hoorn 

huesmolen@stumpel.nl

0229-231995

Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Krommenie

Zuiderhoofdstraat 64 Krommenie

krommenie@stumpel.nl

075-6289606

 

Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Medemblik

Nieuwstraat 70 Medemblik

medemblik@stumpel.nl

0227-547775

 

Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Purmerend

Hoogstraat 15 Purmerend

purmerend@stumpel.nl

0299-242001

 

 

Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Wieringerwerf

Terpstraat 17 Wieringerwerf

wieringerwerf@stumpel.nl

0227-601428

 

 

Meer informatie

BOS Office in Leeuwarden

Koekoekstraat 3 Leeuwarden
058 284 7401

Naast de boekhandels van Stumpel, heeft Stumpel ook een dochteronderneming BOS Office, waar u op afspaak terecht kunt voor advies op het gebied van kantoorinrichting en natuurlijk ook kantoorartikelen en kantoorapparatuur.

Meer informatie