Winkels

Boekhandel Stumpel in Alkmaar

Langestraat 24 Alkmaar
alkmaar@stumpel.nl
072-5112394

maandag 11:00 – 18:00 uur
dinsdag 09:30 – 18:00 uur
woensdag 09:30 – 18:00 uur
donderdag 09:30 – 18:00 uur
vrijdag 09:30 – 18:00 uur
zaterdag 09:30 – 17:00 uur
zondag 12:00 – 17:00 uur
Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Almere

Schutterstraat 18 Almere
almere@stumpel.nl
036-2022029

maandag 12:00 – 18:00 uur
dinsdag 10:00 – 18:00 uur
woensdag 10:00 – 18:00 uur
donderdag 10:00 – 21:00 uur
vrijdag 10:00 – 18:00 uur
zaterdag 10:00 – 18:00 uur
 zondag 12:00 - 17:00 uur
Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Enkhuizen

Westerstraat 108-110 Enkhuizen
enkhuizen@stumpel.nl
0228-312213

maandag 10:00 – 17:30 uur
dinsdag 09:30 – 17:30 uur
woensdag 09:30 – 17:30 uur
donderdag 09:30 – 17:30 uur
vrijdag 09:30 – 17:30 uur
zaterdag 09:00 – 17:00 uur
Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Heemskerk

van Coevenhovenstraat 35 Heemskerk
heemskerk@stumpel.nl
0251-245010

maandag 09:00 – 18:00 uur
dinsdag 09:00 – 18:00 uur
woensdag 09:00 – 18:00 uur
donderdag 09:00 – 18:00 uur
vrijdag 09:00 – 18:00 uur
zaterdag 09:00 – 17:00 uur
Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Heerhugowaard (Middenwaard)

Middenwaard 77 Heerhugowaard
boekenmiddenwaard@stumpel.nl
072-5714461

maandag 11:00 – 18:00 uur
dinsdag 09:30 – 18:00 uur
woensdag 09:30 – 18:00 uur
donderdag 09:30 – 18:00 uur
vrijdag 09:30 – 21:00 uur
zaterdag 09:30 – 17:00 uur
zondag 12:00 – 17:00 uur
Meer informatie

Hoofdkantoor Stumpel

De Technische Dienst is bereikbaar vanaf 08:00 uur. 
De Corantijn 63 Zwaag. 0229 253 131

Onze cash&carry-winkel is geopend voor afhalen. Ook kunt u uw internetbestellingen hier afhalen.

maandag 08:30 – 17:00 uur
dinsdag 08:30 – 17:00 uur
woensdag 08:30 – 17:00 uur
donderdag 08:30 – 17:00 uur
vrijdag 08:30 – 16:00 uur
Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Hoorn (Centrum)

Grote Noord 81-83 Hoorn
Algemeen: gn@stumpel.nl
Boeken: boeken@stumpel.nl
0229-212670

maandag 09:00 – 18:00 uur
dinsdag 09:00 – 18:00 uur
woensdag 09:00 – 18:00 uur
donderdag 09:00 – 21:00 uur
vrijdag 09:00 – 18:00 uur
zaterdag 09:00 – 17:00 uur
zondag

12:00 - 17:00 uur

Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Hoorn (Huesmolen)

Huesmolen 11 Hoorn 
huesmolen@stumpel.nl
0229-231995

maandag 11:00 – 18:00 uur
dinsdag 09:00 – 18:00 uur
woensdag 09:00 – 18:00 uur
donderdag 09:00 – 18:00 uur
vrijdag 09:00 – 18:00 uur
zaterdag 09:00 – 17:00 uur
Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Krommenie

Zuiderhoofdstraat 64 Krommenie
krommenie@stumpel.nl
075-6289606

maandag 10:00 – 18:00 uur
dinsdag 09:00 – 18:00 uur
woensdag 09:00 – 18:00 uur
donderdag 09:00 – 21:00 uur
vrijdag 09:00 – 18:00 uur
zaterdag 09:00 – 17:00 uur
Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Medemblik

Nieuwstraat 70 Medemblik
medemblik@stumpel.nl
0227-547775

maandag 10:00 – 18:00 uur
dinsdag 09:30 – 18:00 uur
woensdag 09:30 – 18:00 uur
donderdag 09:30 – 18:00 uur
vrijdag 09:30 – 18:00 uur
zaterdag 09:00 – 17:00 uur
Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Purmerend

Hoogstraat 15 Purmerend
purmerend@stumpel.nl
0299-242001

maandag 11:00 – 18:00 uur
dinsdag 09:30 – 18:00 uur
woensdag 09:30 – 18:00 uur
donderdag 09:30 – 18:00 uur
vrijdag 09:30 – 20:00 uur
zaterdag 09:30 – 17:00 uur
zondag Elke laatste zondag v/d maand
Meer informatie

Boekhandel Stumpel in Wieringerwerf

Terpstraat 17 Wieringerwerf
wieringerwerf@stumpel.nl
0227-601428

maandag 13:00 – 17:30 uur
dinsdag 09:30 – 17:30 uur
woensdag 09:30 – 17:30 uur
donderdag 09:30 – 17:30 uur
vrijdag 09:30 – 17:30 uur
zaterdag 09:00 – 17:30 uur
Meer informatie

BOS Office in Leeuwarden

Koekoekstraat 3 Leeuwarden
058 284 7401

Naast de boekhandels van Stumpel, heeft Stumpel ook een dochteronderneming BOS Office, waar u op afspaak terecht kunt voor advies op het gebied van kantoorinrichting en natuurlijk ook kantoorartikelen en kantoorapparatuur.

Meer informatie