Mathilda‘s geheim

Paperback
ISBN
9789022587171
Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf € 20,-
€ 19,99 € 18,34
Het voordeel van Stumpel
  • Experts sinds 1880
  • Gratis retourneren in onze 11 vestigingen
  • Vraag? Bel ons op 0229 - 253 136
Beschrijving

Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore


 


‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl


 


Mathilda is zestien als haar moeder in 1931 plotseling sterft en ze alleen achterblijft. De wereld zit vol gevaren voor een jong meisje, maar dan komt de indrukwekkende Agneta Lejongård in haar leven. Agneta blijkt Mathilda’s voogd te zijn en ze neemt haar mee naar het prachtige landgoed de Leeuwenhof in het zuiden van Zweden.


 


Wat Mathilda niet weet is dat Agneta haar tante is, maar voordat Agneta haar over haar afkomst kan vertellen, wordt Europa verscheurd door de Tweede Wereldoorlog. Het leven zoals iedereen het kende verandert voorgoed. In de chaos zal Mathilda haar lot in eigen handen moeten nemen en nieuwe wegen moeten bewandelen op zoek naar geluk.


 


Over Agneta's erfenis:


‘Wat een geweldig boek, zeg! Verheug me nu al op de volgende twee delen.’ Anja, boekhandel Gianotten Mutsaers


 


‘Prachtig! Je voelt haar strijd, haar liefdes, haar keuze…’ Annet Ellenbroek, boekhandel Bruna Ellenbroek


 


‘Een sterke familieroman met de jonge Agneta als enorm fascinerende hoofdpersoon.’ Nadine Mussert, boekhandel Libris Cultuur café Van der Meer


 


‘Levert heerlijke uurtjes ontspanning en je steekt er nog wat historische kennis van op ook. Lekker lezen en genieten.’ Nederlands Dagblad

Meer informatie
Meer informatie
ISBN 9789022587171
Auteur Corina Bomann
Uitgever Boekerij
Verschijningsdatum oktober 2020
Afmetingen 231 x 151 x 45 mm
Bindwijze Paperback
Taal Nederlands
Filiaal voorraad Almere, Alkmaar, Enkhuizen, Heemskerk, Heerhugowaard, Hoorn (Grote Noord), Hoorn (Huesmolen), Krommenie, Medemblik, Purmerend, Wieringerwerf
Reviews
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Mathilda‘s geheim
Uw waardering