Goddeloos
Waarom we atheïsme nodig hebben
€ 14,99(incl. BTW)
Het voordeel van lokaal bestellen bij Stumpel
Beschrijving
Hoewel Friedrich Nietzsche God in de negentiende eeuw al doodverklaarde, is nog steeds het grootste deel van de wereldbevolking gelovig en worden nog steeds uit naam van het geloof vreselijke dingen gedaan. Toch lijkt het strijdbare atheïsme van weleer verdwenen. Stine Jensen houdt een vurig pleidooi voor een radicaal, maar ook teder atheïsme, dat vrijmoedig van zich laat horen wanneer het gaat om hete hangijzers: van boa tot boerka, van slachten tot seksuele voorlichting, van gebedsruimte tot modest fashion en weigerambtenaren. Alleen in een seculiere samenleving is de mogelijkheid tot vrijheid van geloof én ongeloof gegarandeerd.
Stine Jensen is hoogleraar publieksfilosofie aan de Erasmus Universiteit Rotterdam, columnist voor NRC en auteur van vele non-fictieboeken.
Stine Jensen is hoogleraar publieksfilosofie aan de Erasmus Universiteit Rotterdam, columnist voor NRC en auteur van vele non-fictieboeken.
Meer informatie
Formaat
191 x 111 x 10 mm
Druk
2
Gewicht
106gram
Taal
Nederlands
Uitgever
Prometheus
NUR-code
730
Auteur
Reeks
Nieuw licht
Verschijningsdatum
23-10-2024
Pagina's
96
Verschijningsjaar
2024
ISBN
9789044657623