
Gloei
interviews en gedichten
Edward van de Vendel
ISBN: 9789045124537
2020
€ 26,99(incl. BTW)
Het voordeel van lokaal bestellen bij Stumpel
Beschrijving
In deze bundel laat Edward van de Vendel twintig jongeren tussen de zestien en de drieëntwintig jaar aan het woord. Hun ontroerende persoonlijke verhalen geven een breed beeld van de ?queer? jongeren van nu. Ze vertellen uitgebreid en openhartig over alles wat er in hun leven gloeit: liefde, woede, ambitie. Daarin zijn ze zeer verschillend: van de achttienjarige paralympische zwemkampioen tot de Syrische bootvluchteling. Hoe divers ze ook zijn, ze hebben één ding gemeen: hun geaardheid of hun gender wijkt af van die van de meerderheid. Hun verhalen ontroeren en laten je niet zelden met ingehouden adem verder en verder lezen.
Ieder interview wordt voorafgegaan door een gedicht dat Van de Vendel maakte naar aanleiding van het gesprek, en een getekend portret door Floor de Goede.
Ieder interview wordt voorafgegaan door een gedicht dat Van de Vendel maakte naar aanleiding van het gesprek, en een getekend portret door Floor de Goede.
Meer informatie
Druk
3
Gewicht
883gram
Taal
Nederlands
Uitgever
Querido
NUR-code
240
Auteur
Edward van de Vendel
Formaat
230 x 151 x 39 mm
Verschijningsdatum
22-09-2020
Pagina's
496
ISBN
9789045124537
Verschijningsjaar
2020
