Beschrijving
Iedereen die bekend is met Russo s werk zal Gloversville, ooit beroemd om zijn productie van handschoenen en andere lederwaren, herkennen. Hier groeide de auteur op, de enige zoon van een eerzuchtige moeder en een charmante, onhandige vader die allebei zijn geboren in deze hechte gemeenschap. In zijn kindertijd moest voorspoed onverbiddelijk plaatsmaken voor armoede en ziekte de looierijen verdwenen en had men moeite de eindjes aan elkaar te knopen.
Russo heeft een hartverscheurend verhaal geschreven over zijn moeder, wat hij pas heeft kunnen doen nadat ze was overleden. Dit memoir zal veel bij lezers losmaken, omdat we nu eenmaal allemaal een moeder hebben of hebben gehad zij het lang niet allemaal één met een `obsessive-compulsive disorder .
`Het komt niet vaak voor dat een auteur zó openhartig schrijft over de werkelijkheid achter de verbeelding. Over zijn levenswerk en de persoon die hem inspireerde. En dat is precies wat Richard Russo in zijn memoir Ergens anders doet. The Washington Post
Meer informatie
Druk
1
Gewicht
415gram
Taal
Nederlands
Uitgever
Signatuur
NUR-code
302
Formaat
224 x 150 x 25 mm
Auteur
Verschijningsdatum
22-10-2013
Pagina's
216
ISBN
9789056724689
Verschijningsjaar
2013