De wereld rond
25 mysteries over bijzondere bouwsels
€ 23,99(incl. BTW)
Het voordeel van lokaal bestellen bij Stumpel
Beschrijving
In de oudheid waren er zeven wonderen die iedereen versteld deden staan. Daarvan is de piramide van Gizeh het enige dat nog overeind staat. Een paar jaar geleden werden er nog zeven uitgekozen: de moderne wereldwonderen. Samen met een heleboel andere buitengewone monumenten vormen zij het decor voor de uitdagende puzzels die je te wachten staan. Reis als onverschrokken ontdekkingsreiziger de wereld rond en vind de oplossing voor 25 mysteries.
Een boek om je met vrienden en familie te vermaken of om alleen mee aan de slag te gaan. Voor wereldreizigers én wereldvreemde speurneuzen vanaf 9 jaar.
Een boek om je met vrienden en familie te vermaken of om alleen mee aan de slag te gaan. Voor wereldreizigers én wereldvreemde speurneuzen vanaf 9 jaar.
Meer informatie
Druk
1
Gewicht
656gram
Taal
Nederlands
Uitgever
Clavis Uitgeverij
NUR-code
219
Auteur
Verschijningsdatum
12-03-2024
Formaat
302 x 249 x 13 mm
Pagina's
72
Verschijningsjaar
2024
ISBN
9789044853568