De ramp

Paperback
ISBN
9789046707968
Levertijd 1-2 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf € 20,-
€ 22,99 € 21,09
Het voordeel van lokaal bestellen bij Stumpel
  • Woon je in de omgeving? Dan bezorgen wij je bestelling zelf.
  • Meer dan 140 jaar ervaring in boeken en kantoorartikelen.
  • Vraag? Bel of mail ons! Of kom langs in één van onze winkels.
Beschrijving
In De ramp gaat Kees Slager in op de oorzaken en de gevolgen van de tragedie die zich in de nacht van 31 januari op 1 februari 1953 afspeelde: Nederland werd door een van de grootste natuurrampen uit zijn geschiedenis getroffen. Een springvloed zette Zeeland, een deel van Noord-Brabant en Zuid-Holland onder water. 1836 mensen en tienduizenden dieren verdronken, 4500 huizen en gebouwen werden verwoest en 200.000 hectare grond kwam onder water te staan.
Slager deed voor De ramp uitvoerig onderzoek in archieven en sprak hij met ruim 250 ooggetuigen. Zo is een aangrijpend en onthullend verslag ontstaan van wat er zich in die noodlottige dagen in de winter van 1953 van uur tot uur en van plaats tot plaats heeft afgespeeld.
?Een indrukwekkend oral history-boek.? ? DE VOLKSKRANT
?Slager schetst een dramatisch beeld van de ramp, de onmacht van de lokale autoriteiten, en de vernietigende kracht van het water.? ? NRC HANDELSBLAD
Meer informatie
Meer informatie
ISBN 9789046707968
Auteur Kees Slager
Uitgever Olympus
Verschijningsdatum september 2022
Afmetingen 210 x 136 x 38 mm
Bindwijze Paperback
Taal Onbekend
Filiaal voorraad Hoorn (Huesmolen), Krommenie
Reviews
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:De ramp
Uw waardering