Bunzing, hermelijn en wezel

Hardback
ISBN
9789050118200
Levertijd 1-2 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf € 20,-
€ 25,95 € 23,81
Het voordeel van lokaal bestellen bij Stumpel
  • Woon je in de omgeving? Dan bezorgen wij je bestelling zelf.
  • Meer dan 140 jaar ervaring in boeken en kantoorartikelen.
  • Vraag? Bel of mail ons! Of kom langs in één van onze winkels.
Beschrijving
Wist je dat het kleinste roofdier ter wereld in Nederland voorkomt? De wezel hoort met bunzing en hermelijn bij de kleine marterachtigen. Deze kleine roofdieren hebben één probleem: je ziet ze bijna nooit.

Bunzing, hermelijn en wezel zijn dieren die bijna iedereen wel kent, maar waar bijna niemand iets van weet. Dit boek brengt daar verandering in. Edo van Uchelen ziet patronen en legt op begrijpelijke wijze uit hoe deze verborgen dieren (over)leven in Nederland. Het boek is rijk geïllustreerd met meer dan 100 foto?s.

Edo?s bevlogenheid spat van de bladzijden. Hij neemt je mee in de kleine wildernis van deze felle jagers, welke nauwelijks onderdoet voor wat zich afspeelt op de Afrikaanse savanne.

- Rijk geïllustreerd met veel unieke foto?s
- Breed opgezet: van leefwijze tot ecologie en bescherming
- Interessant voor liefhebbers en vakmensen

Edo van Uchelen (1964) is schrijver, bioloog en natuurfotograaf en zet zich via de marterstichting in om deze mysterieuze dieren een betere bescherming te geven.

Meer informatie
Meer informatie
ISBN 9789050118200
Auteur Edo van Uchelen
Uitgever KNNV Uitgeverij
Verschijningsdatum oktober 2021
Afmetingen 249 x 178 x 20 mm
Bindwijze Hardback
Taal Nederlands
Filiaal voorraad Heemskerk, Heerhugowaard, Purmerend
Reviews
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Bunzing, hermelijn en wezel
Uw waardering